Hengchang Quilting masinate tehas

Ühe nõela Quilting kohapeal meil on professionaalne valmistajaist quilting, moodustab tootearendus, ühe nõela quilting masina tootmine ja ühe tööstuse ettevõtte. Hiina voodipesu ja tepitud tooted parandada, ma taim pidevalt parandada vana toote põhjal teedrajav innovatsioon, põhjalik täiendamine kontrolli süsteemi, samal ajal imporditud quilting pea ja alus koos uue kontrolli süsteemiga, Panasonic servo mootor, kõrge efektiivsusega. Ja taluda kodu- ja välismaiste arenenud tehnoloogia, arenenud globaalne voodipesu töötlemise majanduslikel ja praktilistel arvuti quilting masin seadmed.

     

Lähtume "Professional luua väärtust, vastutus tuleviku, kvaliteet liigub maailma terviklikkust saade maailmas." Ettevõtte filosoofia. Lisaks ise, proovile piir ja kasutajate koostööd, et ronida haripunkti, luua uus au.


Ettevõtte funktsioonid: uue struktuur, suurepärane jõudlus, ühe nõela quilting masin täis servo mootor, kõrge efektiivsusega ja väikese kütusekuluga, sujuvat toimimist, automaatika, lihtne kasutada, ilus välimus, hind majanduses suur.


Üks nõel lapiteki masin oleme praegu Hiina tänapäeva kuulsa riided, voodipesu ja madratsi tootjad kasutatakse enamasti meie arvuti quilting masin erinevate mudelite ja meie tooteid ka eksporditakse Euroopa, Lõuna-Ameerika, Aafrika ja Kagu-Aasias ja mujal. Meil on teostab "kliendi Esiteks, kvaliteedi win" turumajanduse, õigeaegne uuendusi, mis tööstuses on juhtiv koht eesmärk.


Pakume lapiteki masin põhineb rahvusvahelise quilting turu praegusi, maailma juhtiv tase Euroopas ja Ameerika Ühendriikides quilting masina valmistamise tehnoloogia, kõik tehnilised näitajad ja seadmete jõudlus kasutamine ja maailma top lapiteki masin sammu tehnilise ja usaldusväärne kasutada lai, sobib madrats paneel, Kattemadratsid, voodikatted, suletekid, voodipesu, sisustus

ja teiste toodete tootmise, mis vastaks erinevate kasutajate vajadustega.

   

Üks nõel Quilting kohapeal Pakume mitte ainult äri teenuste osutamise, vaid ka parandada Müügijärgsete teenuste süsteem, enamik kasutajaid tehniline