Lapiteki masin

Lapiteki masin on tekstiili masin õmblemine Joonmuster madrats, voodi kate, tekk või sarnase pinnale. Lapiteki masin tekk õmblus võib jagada kahte tüüpi otse igav masinat ja arvuti lapiteki masin õmblused ja õmblusmasinad muster arvu järgi. Sirge igav masin on tavaliselt 7-pin ja 9-pin 11-pin. Õmblusmasin saab õmmelda ainult sirget joont. Arvuti lapiteki masin kasutab elektroonilise visuaalne kasutajaliides aru, mustri õmblemine masin liikumise kontrollimiseks.

HC2500

Arvuti lapiteki masin

Pidev teadusuuringute ja uurimist, uurijad, ponnistusi lõpuks töötati elektroonilise lapiteki masin kontrollib arvuti. Looma sündi lahendab tavaline quilting masinad ületamatu probleem. Võrreldes traditsiooniliste mehaaniliste lapiteki masin, arvuti lapiteki masin murda oma funktsiooni lihtsalt joonistus pooleldi kooskõlastada lihtne muster. Täpne arvutisüsteemi kontrolli all arvuti quilting masin saab ideaalselt hakkama igasuguseid keerulisi mustreid, mis on koostatud kogu koordinaatide süsteem. Tootmise kiirusest, mehaaniline jõudlus, müra ja muud näitajad, on tasakaalustamata eelmise mehaanilised masinad. .

3200-3

Funktsioon ja omadused

1. kõhnus täpsustuse funktsiooni: kohandada eri paksusega, kohandage sügavus quilting asjakohaste juhiste järgi.

2. mustri ladustamiseks funktsioon: arvutiketast quilting masin mahutab mustrid kaua ja kasutajad võite kasutada lisatud muster vastavalt vajadusele. Operatsioon on lihtne, mugav ja kiire.

3. määratud funktsiooni line samm: usaldusväärsus on tugev ja rida samme on isegi muster ei ole kerge olla deformeerunud.

4. konks funktsiooni: see võib tõhusalt takistada katkestamine.

5. purunenud traat funktsioon: juhtme katkemisel süsteemi peatub automaatselt.

6. maa okupatsiooni määr: arvuti lapiteki masin asub väikesel, kuid quilting on suur.

7. teabe kuvamise funktsiooni: Spindli kiirus, parkimine tegur, toodangu statistika ja ülejäänud mälu ekraani näha ekraanil.

8. ohutus: kõrvalekalletega nagu arvutid, mootorid ja masinad peatub automaatselt ja kuvab ekraani vead.

9. tugevdamine õmbluse funktsioon: pärast tugevdamine quilting funktsioon on sisse lülitatud, kirkad lapiteki masin automaatselt teatud ajahetkel nõel.

10. väljalülitamise mälu funktsioon: võimsus on ära lõigatud või võim on välja lülitatud ajal, või kui on probleeme koos lapiteki masin (nõela või teema), kui masin vajab peatatavate arvuti lapiteki masin saab automaatselt ja kiiresti reeglipärane lill liikumist. Marsruut on kiire edastatud või rewinded. Ja kui te peate jätkama quilting, te saate automaatselt või käsitsi edasi-tagasi quilting punkti stop quilting jätkata.

11. muster funktsiooni: muster on või vähendada 50-200% horisontaalne ja vertikaalne ühepoolne ja seade on automaatselt parandada 1%. Kui ajal kui joon katkeb tänu lahtiühendamine või ole lõpptulemuses saab täpsustada automaatselt või käsitsi. Nõel tagastab stitch õmbluse teha suunas.