Quilting ärivõimalusi

Hiina on maailma kõige atraktiivsem tepitud tekstiil toodangu ja tarbimise, on tal mõned maailma võimsaim quilting tekstiili võimalusi.

Hiina kehtestada keskmise- ja pikaajalised strateegiad parandada avatud majanduses, luua uusi võimalusi tekstiilitööstuse tööstusliku ümberehitamise

Sest Hiina ühines WTOGA, mis rahvusvaheline ulatus kahepoolsete või piirkondlike Vabakaubanduse laieneb ja Hiina kaubanduse ülejäägi ja suurte välisvaluutareservide, väärivad Hiina tekstiilitööstus laiendada rahvusvaheliste täiustatud seadmed, arenenud tehnoloogia, tasumata talent, Sissejuhatus meelitada uusi täiustatud tööstusettevõtetega ja teadus- ja arendusasutuste, kiirendada tööstuse innovatsiooni võimekust parandada tööstuse on suur tähtsus. 6 aastat uue sajandi Hiina tekstiili seadmeid tootev tööstus on teinud märkimisväärseid edusamme ja edendamine, sealhulgas välisriigi ja Hong Kong, Macao ja pealinnas on arvele 38.05%, müügi 31, 34%, ekspordi tarne väärtus 64,3%. Advanced välismaa ettevõtted on viinud tehase edu ja edu kodumaise OEM Hiinas, mõistad win-win olukord.


Lisaks tõttu globaliseerumine, Hiina turu rahvusvahelistumine Hiina turg on kõige atraktiivsem turg maailmas, peaaegu kõik suured nimed maailmas on Hiinas. Vahepeal omamaisel turul on suurim tööstusharu Hiina tekstiilitööstus, 2000 ettevõtete omamaise müügi tootmise määratud suurusega osa kohal on 67%, nüüd 77% võrra.