Prantsusmaa Tekstiilimasinate India turule suunatud

Prantsusmaa tekstiili masinatööstus ette Euroopa turu aastakäive 1,3 miljardi dollari laienemist. Kuid pärast majanduskriisi, nagu Hiina, India ja Türgi uued riigid muutunud Prantsusmaa masinate turul.

Prantsusmaa tekstiili seadmete tootjatelt panustanud ajaloolise arengu tekstiilitööstuses, ketramine tööstus puuvillast nad keerutatud ja tekstureeritud lõng tööstuse masinad, jacquard ja Dobby masinad, termofikseerimine masin, kootud riidega, et uute sektorite tekstiili tööstuses töötlemise ja ringlussevõtu tekstiilmaterjalidest pakkumise. Prantsusmaa tekstiili masinad tootmisharu ekspordi järjestatud Kuuendaks maailmas.

Prantsusmaa tekstiili masina tootjad Assotsiatsiooni (UCMTF) President bulunuo·amulina ütles: "pikka aega, me ahendada riigi rõiva- ja tekstiilitööstus turu. Hiljuti juhtus ka Euroopa turul. Nendel turgudel on pöördunud Hiina ja India ja teiste riikidega. Vaatamata Hiina tehtud puudumine vigor, kuid see tundub parem. Ja kohalike investeerimissoodustused valitsuse, India turg on muutunud üsna aktiivne. "Nagu müügi taastatud tasemele enne majanduskriisi, Prantsusmaa tekstiilitööstuse masinad paljulubav.