Trend tekstiil masinate seadmete arendamine

Tekstiilimasinate sihtasutuse viimastel aastatel aktiivselt rahvusvahelisel linna ümbritseva tekstiili seadmete tootjatelt laotud kivist on koondunud Tööstuspark, haimen, 10 või nii, Nantong Tong masinate on ka väljaspool provintsi kuulus mitme nõela quilting masin tootmis- ja äri. Rudong, erihalduspiirkond, seal on mõned quilting tootmise ettevõtted. Asub big island road kodutekstiil seadmete tootjatelt, intervjuu reportereid, võib tema sõnad on ühekülgne, kuid see peegeldab ka mõned turutingimus kodutekstiil.

Tänu omamaisele tootmisharule kliimamuutuste mõjust tootmistehnoloogia, paljud sarnane tekstiili masinatega tootekvaliteedi, tehnoloogilise innovatsiooni kiirus, müük tööriistad ja singel on passiivse müügi, uks on tavaliselt ostja tellimuse või ostu. Ostjad ostavad kõige hinnatum kaubamärk. Kas see on uus või vana hotelli, nii on kõrge kaubamärgiteadlikkuse, kui veendunud brändi, kui olete otsustanud osta.

Seoses tööstusliku täiendamine, toote struktuuri kohandamise ja seadmete renoveerimine on vältimatu valik tekstiili ettevõtetele; Paljud kulude kasv teiselt poolt, sunnib ettevõtteid valida energiatõhusaid tooteid. Seetõttu suurendada toodete tehnoloogilise sisu ja tootlikkus on põhiline tekstiiltoodete masinad tööstuse arengut ja suundumusi.