Arvutipõhised Quilting masin Intelligence arengut Hiina Road

Masina tehnoloogia areng Hiinas ja kogemusi quilting saadud rahvusvahelise masinad, kuid elektroonilise quilting masin turg on arengu tekstiilmaterjali tootmisharu jätkuvalt laiendada.

Tegelik Hiinas, quilting õmblusmasin quilting õmblusmasin arvutitoodete reaalse turu lähedal rohkem kui 10 aastat seda moodustavate, ka lihtsalt selle klassi tooted ka kuulub noor riik, quilting Õmblusmasinad konfidentsiaalse go road ka arvuti on pikk, tuleviku arengu suund näidatakse on rahvusvahelistele intelligentsem maantee, õmblusmasin quilting arvuti tuleks saavutada ühekordne komplekteeritud avatud puuvill , saatis lapiga, ja täide ja komplekti rea saabunud, ja CD poole, protsessi ja operatsiooni kui visuaalne, inimlikumaks ja intelligentne ning mille.

Ja arvutipõhised quilting masinad ja elektroonilise tikandid masinad hakatakse kombineerima ka kaugjuhtimispuldi abil tootmisprotsessi, seega mõistes quilting projekti tööstustoodangu automaatika, intelligentne infohalduse ja protsessi kontrolli. Intelligentse elektroonilise quilting masin, Hiina on üldise juhtimise teel.