Hiina Mobile arvutipõhised Quilting masin viib maailmas Trend

Hiina quilting hakkas nõrk tugev, kerge masinatele masina turule oli täna, mitte ainult töömahukas tootmisharu, vaid ka tööstuse struktuuri, toodangut, ekspordile, tööhõive seisukohast alguses hõivata suure osa. Mobiilne elektrooniline quilting masin tööstusmasinate on suur esindatus quilting tööstus tõuseb maailma valgus, Hiina viib trend maailmas. Teiste riikide õmblusmasin äriühingute, väike, tuginedes varasemale kogemusele ja õppides, Hiina turu jaoks mobiilne elektrooniline quilting masin tööstus üle maailma tulevad nõrgad nii tugev.

Mobiilne elektrooniline quilting masin tööstuse areng Hiinas on enamasti väikesed ja lõdvalt, viie parima tööstuse osakaal on 25%, aastal 2014, kodumaise mobiili elektroonilise quilting hõlmav turu suurus 50 miljardit jüaani quilting tööstuses pea konsolideeritud ja täiustada.

Rõiva tööstus tulude on pidevalt tõusuteel, tööstuse, kui terviku on pidevalt parandada. Kodumaise mobile arvutipõhised quilting masin tootmisharu suundumused: juhtivad ettevõtted on pidevalt laienenud, turu koondumine on suurenenud. Mobiilne elektrooniline quilting masin tööstusele on aeglaselt suund, tõi palju investeeringuid. Täielik elektrooniline kontroll mobiilne elektrooniline quilting masina kasutegur paraneb, kuid tõi kaasa nõudluse suurenemise.

Mobiilne elektrooniline quilting masin omamaise tootmisharu arendamine asjakohase noteeritud äriühingute laialdaselt mitmekesine, standardiseeritud-aktsiaselts ettevõtetele on pühendunud täpsusega mehaaniline ettevõtluse arengut. Kui kõik mobiilse elektroonilise quilting masin tööstusele saab arendada, kas sõita kasvas rõivatööstuses.