Mõned teadmised elektroonilise quilting masin

Elektroonilise quilting masin on kasutatud Õmblusmasinad madrats, voodikatted, vatt ja muud lineaarne struktuur tekstiilitööstuses. See sarnaneb põhimõtteid Õmblusmasinad, (õmblusmasin tekstiilide liikumise, masin paigal. Quilting masin harjutused: staatiline masina liikumise tekstiil).

Quilting masin tõlgendada sõna otseses mõttes olla quilting masinad, öelda "quilting". Ühenduse tootmisharu esitatud selgitused quilting on pikk nõel õmmelda lamineeritud tekstiilriie, teiselt poolt kinnitatud. Algselt on tepitud käsitsi. Pärast leiutis õmblusmasin, hakkas inimesi õppima quilting masin. Aastal 1991, Hiina kasutusele esimene masin quilting. See oli tol ajal, Hiina hakkas on oma tekk. Kuid siis, inimesed teadsin vähe quilt, nii et enamik quilt eksporditakse.

Tekkimist elektroonilise quilting masin:

All leiduvad jõupingutusi teadlaste, pidev teadusuuringute lõpuks välja töötanud arvuti juhitavate "quilting machine". Ta lahendada sündi quilting ületamatuid probleeme. Elektroonilise quilting masin võrreldes traditsiooniliste Mehhaaniline õmblusmasin, murdis oma lips pool lihtne muster koordineerib funktsioon. Precision arvutisüsteemide quilting funktsioon täiuslikult kogu koordinaatide süsteem töötati välja erinevaid keerulisi mustreid, tootmise kiirus, mehhaanilisi parameetreid, müra ja muud näitajad, kontrolli all on mehaanilised masinad mineviku võiks sobitada.