Paindlikud automatiseerimise ja töötlemise seadmed

Nagu toode muutub üha mitmekülgsemaks, asendamine kiiremini, toote elutsükli, lühendamine palju sorte lahtiselt (eriti väike) tootmine on juba mainstream tootmine tootmise ohjeldamiseks. Seetõttu automatiseeritud töötlemise seadmed paindlik ülestõus. Paindlik erinevaid paindlik avaldub linnas objekte, mis saab hõlpsasti teatud piirides töötlemisel saadud osade asendamine teise osa töötlemise funktsioon. Paindlik automatiseeritud töötlemise kontrollib tarkvara/programmeerimine tööpink töötlemiseks, asendas mujal, lihtsalt muutes vastava tarkvara/programmeerimine ja vähe koordinaatpuurpinkide (mõnikord isegi ei vaja asendada inventar). Üldiselt ei pea Tööpingid, seadmed käsitsi korrigeerimiseks võimalik saavutada eluga töötlemise masstoodangu või mõlema muuta mitme osa tootmist, mis oluliselt lühendada mitme toote tootmise varustus kohandusi ja tootmise ettevalmistusaega.

Automatiseeritud töötlemise keskmise ja väikese partii tootmise, mõned ülesanded.

(1) automaatselt muuta töötlemise funktsioon, automaatsete andmetöötlusseadmete juurde saate seadistada ühe või arvutirühma või kontrolli ja juhtimise tootmissüsteemi programmeeritav kontroller, süsteemi saab paigaldada erinevaid tooteid vastavalt vajadusele, mugavalt ja kiiresti funktsiooni Automaatne seadmete töö programmi muuta, vähendada süsteemi koormuse reguleerimine ajal.

(2) mitme toodete või nende osade, tooriku vahelehel mehaaniline süsteem ja kaasnevaid klamber transpordisüsteemi, samuti töötlemissüsteem automaattöötluse funktsioonil on märkimisväärne mitmekülgsus ja kõrgetasemeline automaatika, teeb kogu süsteemi rühma tehnoloogia põhjal automaatselt mitu toodet või rühma osade töötlemise funktsioonid.