Mõju ja väljavaade elektroonilise quilting masin

Arvuti ülesehitus lihtne, läbimurre traditsiooniline arvuti quilting õmblusmasin tehnoloogia kitsaskoha piiranguid, õmblusmasin quilting kasutatud impordi line guide, unikaalne tehnoloogia teeb masin tala käivitada valguse tundlik sile, tagada arvuti quilting õmblusmasin kvaliteet. nii et hind aspektides arvuti yan masina hind ka näidatakse kasvanud, kõige odav yan õmblusmasin arvuti hinna ümber 15800, kõrge kvaliteediklassi puhul oli 100,000, kõrge täpsus, saate eksportida tooteid. Lihtne operatsioon, Kiire, kehtib Yu allapanu, madrats, rõivad, mööblitööstuses. Saate näidatakse arvuti yan õmblusmasin laialdaselt jaoks erinevate tekk, ja magamiskott, ja päevatekk ja kardinad quilting Õmblusmasinad; arvuti yan õmblusmasin Bad paljud, et tahab lõigu valimiseks on head mehaanilised, Key näha oluliste osade nagu Treitud osade poolt koos materjali mehaanilised, astu motor led kogu masina jooksma, kui sünkroonimise ümmargune valiku plast- ja nailonkorpusega tükki

Ole ettevaatlik, peagi surema, sõltub ka kõik osad, nagu väike quilting raami materjali spetsifikatsioonid kui 4 x 4 toru masin sõidustabiilsust.

15 aastat tagasi, mehhaaniline multi nõela quilting masinat võtta Hiina, suure võimsusega, konsistents on hea, kuid lihtsaid nippe, muutus jääb, ei suuda ja ei saa mängida, domineerivad komposiit, töödeldud materjalide ja patareid. 1.2 vahe quilting nüüd mõned tootjad veel kasutada käsitsi valmistatud quilting ja machine, quilting kohapeal tootmine. Mõlemad meetodid on oma puudused, sest see on järk-järgult asendatud rohkem arenenud tootmistehnoloogia quilting. Elektroonilise quilting masin võrreldes traditsiooniliste Mehhaaniline õmblusmasin, murdis oma lips pool lihtne muster koordineerib funktsioon. Precision arvutisüsteemide quilting funktsioon täiuslikult kogu koordinaatide süsteem töötati välja erinevaid keerulisi mustreid, tootmise kiirus, mehhaanilisi parameetreid, müra ja muud näitajad, kontrolli all on mehaanilised masinad mineviku võiks sobitada.