Elektroonilise quilting masin remont ja hooldus tips

Elektroonilise quilting Jäämasina kasutamise aega, sageli kalduvus mitmesuguseid probleeme ilmnenud. Seega, me peaks pöörama tähelepanu mõistliku säilitamine elektroonilises vormis quilting masin, säilitades hea töökeskkond.

Elektroonilise quilting masin töökeskkond, kaasa arvatud füüsikalised ja elektrilised keskkonna kahel viisil. Esimene viitab ümbritseva õhu temperatuuri, niiskuse, tolmu saaste ja vibratsiooni mõju; Viimane tähendab staatilise elektri, power line müra ja RF häireid. Kui keskkonnategurite ignoreeritakse, võib põhjustada süsteemi tööle korrapäratult.

1, arvutipõhised quilting masin keskkonna temperatuuri ja niiskuse: arvuti nõuded temperatuur ja niiskus ei ole kõrge, niikaua kui kasutajad leiavad mugavat keskkonda, arvutite mahutab.

Temperatuur on liiga madal, võib esineda mõned osad ei tööta korralikult, see ei ole arvuti rike temperatuur liiga kõrge, arvuti jahutus raskuste osa rikkest tingitud ülekuumenemist;

Suhteline õhuniiskus on erinev, tuleneb nende asukohast, liiga kuiv õhk võib põhjustada staatilise elektri kogunemine, mikrolülituse topoloogia, halb nii inimestele kahju ja kohapeal. Liiga niiske õhk teeb arvutikiipide sees oksüdatsiooni põhjustatud korrosiooni, tulemuseks kehv kontakt või lühis.

2, ventilatsioon: arvuti on teatavad Erinõuded ventilatsioon, arvutis parimate hea ventilatsioon ja Shun soojuse valamu.

3, tolmukindel: mootori tuba keskkond on peamine tegur, tagamaks masinate tööd korralikult, tuleb mõned tolmu seadmeid, näiteks puhastamise seadmestik, sussid ja ÜPP kate.