Elektroonilise quilting masin crash probleem kuidas ma seda parandada

1, hoolikalt jälgima, vööd on arvutipõhised quilting masin lahti libiseda, kui on olemas selline küsimus oleks õigel ajal kohandada.

2, elektroonilise quilting kohapeal pea motor sidur hõõrdumise plaat kulumist ei ole tõsine, väljaregistreerimine sidur tegevus on normaalne, sidur reisi ei ole normi piiridesse, väljaregistreerimine reguleerida lähtestamisel asendades vedrud ja kohandamise siduri hõõrdumisega plaat reis.

3, uuris elektroonilise quilting masin on tolmu ja surnud. Eemalda vöö ülemise ja alumise ajastus juhtnuppu, kontrollige, kas juht ja alumine osa pöörleva slide vastavalt, surnud laigud. Masin peaks olema surnud, hoolikalt identifitseerida surnud kohapeal ning seejärel välja jätta. Fookuse liikuvate osade deformatsioon, kruvid lahti shift või treeningu sisse ja seal on mustuse, võõrkehade ja õli puudust põhjustada liikumise viivitusi. Kui osade asendamine, deformatsioon korrigeerida seisukohta lahtised osad ja välismaa objektid eemaldatakse pesemisel ja siis õlitada. Erilist tähelepanu kontrollima, et konks rack raudtee klamber lapiga sissekannet ja muu praht.