Elektroonilise quilting masin õmblusmasinate parameetrid arvuti kontrolli

See on protsess, quilting Õmblusmasinad õmblus parameetrid (õmblemine kiirus, joone jämeduse, liini pinge jne) on arvuti-kontrolli all.

Quilting masin online lood arvuti vajadust moodustumisest õmblusmasinate kiirus parameetrite kontrollimiseks. Quilting masina kiirust vastavalt õmblusmasinate vajadus teha pidevalt kohandusi.

Quilting masin online lood moodustumisest pistega pooli niit võimsusega suuruse tõttu mõju alumine rida, kontrollida summa pooli teemas kui palju toetust, garanteeritud stop õmblusmasinate õmblemine ilma puuduvad lõpptulemuses viimast korda mõjutada õmblusmasinate kvaliteeti. Seetõttu tuleb quilting masin pooli teemas reaalajas kontrollida kaalu toetust parameetrid, alarm, valmiskootud sulgeda. Quilting masin online lood moodustumisest, erinevatest materjalidest käigus diferentseeritud sööda vajadustele täitmiseks peate õmmelda erinevate majandussektorite kohta on erinevaid vahest feed tegeliku summa. Kui ülikond varrukas töötlemisel, nimetatakse arvuti kontrollseadised erinevate õmblusmasinate õmblemise erinevaid diferentseeritud sööda kogus vastuvõtmiseks on ülikond varrukas tehnoloogia stabiilsuse tagamiseks. Need on quilting Õmblusmasinad õmblusmasinate parameetrid on tegevust toetavad arvutijuhtimisega, parameeter on õmblemine toodete kvaliteedi parandamisel.

Quilting masin thorn töötades, ja valida rida ja hook line ametid on järk-järgult tõdeda, arvuti kontrolli seade seadistatakse 2 juhitud machine, quilting thorn toitmine mehhanism, ja valida rea mehaanilist osa mootori jõul, hook line masin teise sõidukiga. Gill mehhanism ja kasutuselevõtu mehhanism pärast silmuseid teket, veenduge, et kaabel masinad finišijoone heliseb, valides thread mehhanism kiiresti rong oma rida ja konksu silmuste rida ametite ning tagada sujuv alt saabunud materjali. Need kaks institutsiooni on ajendatud 2 erinevat motor sünkroonne juhtimine läbiviimise koordineerimine.